BUZHANE DAVET BAHÇESİ HAKKINDA

Hayatınızın en önemli anlarını en güzel gününüzü unutulmak kılmak istemez misiniz? O halde Edirne'nin en nezih semtlerinden olan Karaağaç' da 6 dönüm arazi üzerine kurulmuş mekanımızda sizin hayallerinizi gerçekleştirmek, önemli anlarınızı unutulmaz kılmak için bekliyoruz. Buzhane Davet Bahçesi, düğün salonlarının boğucu atmosferinden uzak şehrin merkezinde doğayla iç içe 1000 kişilik kapasitesiyle kır düğünü anlayışına yeni bir soluk getirmek için tasarlanmıştır. Yıllardır kurduğunuz hayali gerçeğe dönüştürüyoruz.

BUZHANE DAVET BAHÇESİ

Buzhane Davet Bahçesi yenilikçi ve kurumsal anlayışı ile 2016 yılında beri düğün, davet, toplantı organizasyonlarında değerli konuklarına ev sahipliği yapmaktadır. Hizmet kalitesini farklı kılarak her detayın özenle düşünüldüğü alternatifler sunmak prensiplerimizin arasında ilk sırada yer almaktadır.

Sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, en iyi hizmet kalitesini sunarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yeniliğe ve değişime kurumsal ekibimizle yanınızdayız. Dünya trendlerini sizlerle buluşturarak uzun vadede fark ve farkındalık yaratan organizasyonlar gerçekleştirerek beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek için çalışmaktayız.

Buzhane Davet Bahçesi ile yeniden tanımlanan "kır düğünü" kavramını daha da ileriye taşımak için, gelin ve hayallerinize birlikte imza atalım...

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Hayallerinizi bir adım ileriye taşıyacak bir düğün için bizimle iletişime geçin.

TOP